forum » RCAD » Sruby, Rury
Autor

Sruby, Rury

Czy moze ktoś wie jak pokazać rzeczywisty kształt śruby na rysunkach a nie tylko kreski ktore symbolizują łączniki??
mam konstrukcję z rur i na rysunkach w przekrojach wywala mi zdegenerowany do wielokąta przekrój pierscieniowy.
Korzystam z ASD 2013

kamild

bez tytulu

Kiedyś się dało poleceniem _profslices zwiększyć dokładność łuku ale w 2013 się nie da. Nie wiem czemu. Ja już do supportu nie dzwonie, może Ty zapytaj.

kaligraj

bez tytulu

wydaje misie ze wszystko można ustawić w preferencjach projektu w zakładce ogólne

forum » RCAD » Sruby, Rury

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.