forum » Revit Structure » revit do ASD
Autor
Post
krauze.w@wp.pl

revit do ASD

Witam, mam problem z przeniesieniem konstrukcji do Autocad Structure Detailing.
Mam Revita 2013, Revit extension 2013, Autocad Structure Detailing 2012.
Po zaznaczeniu odpowiedniego stropu naciskam "rysunki zbrojenia" w extension. Lecz zamiast wyeksportować mi do Autocada, to pojawia się komunikat "Wymagana wersja Autocad Structure Detailing nie jest zainstalowana, wykryta lub ustawiona jako domyslna".
Ma ktos pomysł co zrobić aby zaczęło działać, z podaniem algorytmu, bo mi mimo usilnych prób nic się nie udaje:/
Pozdrawiam

 
forum » Revit Structure » revit do ASD

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.