forum » Revit Structure » Eksport z Robota do Revita Structure 2012
Autor
Post
007janeczek

Eksport z Robota do Revita Structure 2012

Dzien dobry, mam problem z integracja robota 2012 z revitem structure 2012. kiedy chcę eksportowac plik z robota do revita wyskakuje okno "ten moduł może byc używany tylko z programem Revit Structure 2012". W czym moze byc problem? powiem jeszcze ze w druga strone wzszytsko dziala (eksport z revita do robota).
z góry dziękuje za podpowiedzi!

tttomm

bez tytulu

Wszelkie integracje: z Revita do Robota lub z Robota do Revita wykonujemy z poziomu Revita!
W pierwszym przypadku wybieramy opcję wysyłania do Robota. W drugim przypadku wybieramy opcję aktualizacji.
Czyli otwieramy nowy projekt Revita i wykonujemy aktualizacje z Robota.

 
forum » Revit Structure » Eksport z Robota do Revita Structure 2012

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.