forum » RCAD » ASD2012 -> ASD2010
Autor
Post
er.jot

ASD2012 -> ASD2010

Witam. Mam problem. W biurze pracuje na ASD2010 i nie mogę otwierać plików wykonanych w ASD2010 bo wyskakuje mi błąd krytyczny i wywala z programu. Jak to obejść i co robić aby móc te nowsze wersje otworzyć. DOdam, że wersje utworzone w 2012 są zapisywane do wersji niższej ale to i tak nic nie daje.

tttomm

bez tytulu

Witam.
Program ASD niema kompatybilności dla pliku w niższej wersji. To znaczy że plik stworzony w wersji 2012 nie można otworzyć w wersji 2010.
Pliki ASD nie zapisujemy w niższej wersji. Taki typ zapisu uszkadza pliki. To co można zapisać jako niższa wersja to plik rysunku DWG do czystego CAD’a, ale to już nie będzie plik ASD.

pozdrawiam

er.jot

bez tytulu

i w tym momencie z wielkiego optymisty programu przeradzam się w największego frustrata - co za świństwo ze strony producenta..

 
forum » RCAD » ASD2012 -> ASD2010GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.