forum » RCAD » ASD2012 -> ASD2010
Autor

ASD2012 -> ASD2010

Witam. Mam problem. W biurze pracuje na ASD2010 i nie mogę otwierać plików wykonanych w ASD2010 bo wyskakuje mi błąd krytyczny i wywala z programu. Jak to obejść i co robić aby móc te nowsze wersje otworzyć. DOdam, że wersje utworzone w 2012 są zapisywane do wersji niższej ale to i tak nic nie daje.

tttomm

bez tytulu

Witam.
Program ASD niema kompatybilności dla pliku w niższej wersji. To znaczy że plik stworzony w wersji 2012 nie można otworzyć w wersji 2010.
Pliki ASD nie zapisujemy w niższej wersji. Taki typ zapisu uszkadza pliki. To co można zapisać jako niższa wersja to plik rysunku DWG do czystego CAD’a, ale to już nie będzie plik ASD.

pozdrawiam

er.jot

bez tytulu

i w tym momencie z wielkiego optymisty programu przeradzam się w największego frustrata - co za świństwo ze strony producenta..

forum » RCAD » ASD2012 -> ASD2010

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.