forum » Revit Structure » Problem z instalacją pakietów Autodesk – Building Design Suite 2013
Autor
Post
tttomm

Problem z instalacją pakietów Autodesk – Building Design Suite 2013

Na komputerze mamy zainstalowany pakiet AutoCAD Revit Structure Suite 2013 (AutoCAD 2013 + Revit Structure 2013 + AutoCAD Structural Detailing 2013) i próbujemy aktualizować oprogramowanie do pakietu np. Building Design Suite i instalacja i się nie udaje, dostajemy raport instalacji z krzyżykami.

Przyczyna może być obecność na komputerze Service Packa do AutoCAD’a 2013 lub AutoCAD’a Structural Detailing 2013. W dokumentacji dotyczących instalacji SP1 do AutoCAD’a w zakładce „Ogólne informacje dotyczące instalowania” można przeczytać:

Uwaga: Jeśli w systemie zainstalowano już program AutoCAD, AutoCAD Structural Detailing, AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP lub AutoCAD Mechanical i zastosowano już ten dodatek Service Pack, nie można zainstalować na tym samym komputerze innego z wymienionych programów. Przed zainstalowaniem innego z wymienionych produktów należy najpierw odinstalować ten dodatek Service Pack.

Reasumując przed instalacją składników 2013 z nowych pakietów lepiej jest odinstalować obecne programy w wersji 2013.
Pozdrawiam
T.C.

 
forum » Revit Structure » Problem z instalacją pakietów Autodesk – Building Design Suite 2013

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.