forum » Forum - uwagi i propozycje » Gratuluję nowej strony...
Autor
Post
andkar

Gratuluję nowej strony...

...Czyżby szło nowe w Firmie, jest fajna (pojęcie względne) i nowa?. Jeśli tak to świetnie, może po nowej stronie internetowej dostaniemy również nowego Robota i Rcada,... jakieś fajne, szybkie i stabilne rozwiązania... do pracy ;-)
...No chyba, że komuś sie nudziło w pracy i dla hecy zrobił nową stronę..., a niech poszukają gdzie kliknąć...;-)
Z przedświątecznymi pozdrowionkami...

 
forum » Forum - uwagi i propozycje » Gratuluję nowej strony...

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.