forum » Forum - uwagi i propozycje » Wznowienie Forum
Autor

Wznowienie Forum

Mam przyjemność poinformować, iż wznowione zostaje działanie Forum ‘Robobat’. Niemniej jednak przypominam, że ideą tegoż forum jest wymiana informacji między użytkownikami i nie należy go traktować jako jeden z kanałów serwisowych. W zakresie merytorycznym moje posty, jeżeli w niektórych tematach się pojawią, będą raczej ograniczać się do prostych wskazówek, natomiast w przypadku szczegółowych wyjaśnień polecam bezpośredni kontakt z serwisem.

Mam nadzieję, że informacje tutaj zgromadzone niejednokrotnie okażą się pomocne w Państwa pracy.

Pozdrawiam
Tomasz Wojdyła

bio

bez tytułu

Proponowałbym wiadomość o reaktywacji forum rozesłać w postaci newslettera. Info o forum jest na stronie firmy ale nie każdy tam zagląda, a większe zainteresowanie forum pozytywnie wpłynęłoby prawdopodobnie na jego użyteczność.
Pozdrawiam

Tomek_Robobat

bez tytułu

Jakiś czas temu przekazałem sugestię do działu handlowego i otrzymałem odpowiedz że pójdzie taka wiadomość do uzytkowników ale niestety póki co nie dostałem bliższego terminu. Pozdrawiam

forum » Forum - uwagi i propozycje » Wznowienie Forum

Autodesk Advance Steel to oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałowych oraz plików NC. Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) to proces oparty na przepływach pracy, pozwalający na płynne, efektywne oraz terminowe realizowanie projektów zgodnie z zaplanowanym budżetem. Autodesk Advance Steel wspomaga pracę inżynierów budownictwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w 3D zgodnie z technologią BIM.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.