Kontakt handlowy Robobat

Steel Connection Designer 2018 służy do projektowania połączeń stalowych według Eurocode, w środowisku Advance Design lub w wersji standalone. Aplikacja jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers Collection.

 • GRAITEC Advance PowerPack 2015 - Logo


 • Steel Connection Designer 2018 jest to moduł służący do projektowania typowych połączeń stalowych.

  Pobierz wersję TRIAL


  NOWOŚCI W WERSJI 2018

  Pobierz pełną listę nowości (EN) >>>

  Połączenia na kątowniki
  Nowe połączenie na kątowniki służy do łączenia belki z inną belką lub słupem. Dołączana belka może być usytuowana pod kątem prostym lub może być nachylona. Kątowniki mogą być przyspawane lub przykręcone do elementu głównego. Obsługiwany jest też przypadek dołączenia 2 belek, w przypadku gdy są one łączone do środnika elementu głównego (belki lub słupa).
   
  Połączenia z blachą węzłową
  Nowe połączenie z blachą węzłową służy do łączenia prętów skratowania z wykorzystaniem blachy węzłowej. Można łączyć od jednego do trzech prętów skratowania, a blacha węzłowa może być mocowana do środnika lub do półki słupa.
   
  Sprawdzanie kolizji
  Nowa funkcja o nazwie Sprawdzanie kolizji jest wykorzystywana do weryfikowania geometrii połączenia, poprzez identyfikację kolizji między elementami wchodzącymi w jego skład. 
   
  Szablony połączeń
  Aby ułatwić zamodelowanie rożnego typu typowych konfiguracji połączeń, przygotowane zostały szablony z predefiniowanymi układami składników połączenia dla każdej z kategorii połączeń.  Od wersji 2017 dostępne są połaczenia typu stopa fundamentowa, belka – słup na blachę węzłową i doczołowe połączenie belka –belka. Możliwe jest wybranie wariantu połączenia śrubowego lub spawanego. Moduł wykonuje obliczenia w oparciu o normę EC3. Po wykonaniu obliczeń użytkownik otrzymuje szczegółową notę obliczeniową z odnośnikami do poszczególnych formuł normowych. Steel Connection Designer 2018 może być wykorzystywany w wersji standalone albo jako dodatkowy moduł w programie Advance Design.


  Oprogramowanie dostępne w wersji beta*
  Możesz mieć wpływ na technologię przyszłości. Podziel się z nami swoją opinią. Opinie użytkowników będą wpływały na rozwój i możliwości modułu.


  Połączenie typu belka-słup

  Projektowanie połączenia typu belka- słup według wybranych norm z możliwością tworzenia szczegółowych notek obliczeniowych graficznej prezentacji stopnia wytężenia.

   
     Połączenie doczołowe typu belka-belk

  Projektowanie połączenia doczołowego typu belka-belka według wybranych norm z możliwością tworzenia szczegółowych notek obliczeniowych graficznej prezentacji stopnia wytężenia.
       Połączenie stopy fundamentowej

  Projektowanie połączenia stopy fundamentowej według wybranych norm z możliwością tworzenia szczegółowych notek obliczeniowych graficznej prezentacji stopnia wytężenia.Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.