Kontakt handlowy Robobat

BIMware Platform to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na integrację procesu projektowego
i ich uczestników, przy wykorzystaniu rozwiązań sieciowych.


 • BIMware Platform to serwis internetowy będący częścią komponentowej platformy obliczeń konstrukcyjnych, w skład której wchodzą: BIMware Platform to rozwiązanie zapewniające bezpieczny dostęp do projektów w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Oferuje również dostęp do bezpośrednich obliczeń i zapewnia wygodny sposób komunikacji między uczestnikami projektu.

  Mobilny dostęp
  BIMware Platform umożliwia mobilny dostęp do elektronicznych wersji dokumentów wchodzących w skład projektu z poziomu przeglądarki internetowej dostępnej w komputerach przenośnych oraz urządzeniach typu tablet / smartfon. Umożliwia to między innymi dodawanie do poszczególnych dokumentów uwag i komentarzy, niezależnie od miejsca w którym się aktualnie przebywa.

  Udostępnianie danych
  BIMware Platform pozwala w bezpieczny sposób składować i udostępniać dokumenty wchodzące w skład projektu, z zachowaniem pełnej kontroli nad prawami ich udostępniania i modyfikacji. Dzięki możliwości definicji i zarządzania grup użytkowników, można w łatwy sposób udostępniać dokumenty i uwagi wybranym współpracownikom.

  Współpraca z Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis
  BIMware Platform będąc składnikiem spinającym komponentową platformę obliczeń konstrukcji, ma możliwość współpracy z Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis. Odbywa się ona za pośrednictwem kalkulatorów REXnet uruchamianych bezpośrednio z poziomu programu Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis. Rozwiązanie to pozwala nie tylko na zapis i odczyt zadań w chmurze BIMware Platform, ale również na import wybranych danych do kalkulatorów bezpośrednio z programu Revit lub Robot Structural Analysis.

  Uruchom BimwarePlatform.com >>
 • BIMnet to zestaw zintegrowanych z chmurą BIMware Platform kalkulatorów online, które służą do prowadzenia obliczeń wybranych zagadnień inżynierskich. Z poziomu serwisu BIMware Platform użytkownik ma możliwość przeprowadzenia obliczeń przy pomocy ośmiu internetowych wersji kalkulatorów, uruchamianych w przeglądarce internetowej.

  Integracja
  Dzięki ścisłej integracji z serwisem BIMware Platform, każdy z kalkulatorów posiada możliwość pracy w kontekście istniejących lub nowych projektów. Z poziomu serwisu BIMware Platform możliwe jest przeglądanie zawartości zdefiniowanych w nim projektów oraz przesyłanie do nich uwag i plików.

  Zapis zadań
  Kalkulatory BIMnet posiadają możliwość bezpośredniego zapisywania i odczytywania zadań w danym projekcie w BIMware Platform.
  Wraz z zadaniem zapisywane są informacje ułatwiające jego identyfikację i wyszukiwanie. Co więcej, zadania zapisane przez kalkulatory online mogą być wczytane przez programy z serii MASTER. Podobnie jest możliwy przesył informacji
  w dugą stronę.

  Uruchom BimwarePlatform.com >>
 • REXnet to zestaw prostych kalkulatorów zintegrowanych z programem Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis oraz serwisem internetowym BIMware Platform. Kalkulatory te służą do prowadzenia obliczeń wybranych zagadnień inżynierskich i stanowią część komponentowej platformy obliczeń konstrukcyjnych.

  Integracja z Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis
  Kalkulatory REXnet mają formę modułu instalowanego jako dodatek do programu Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis. Kalkulatory uruchamiane są bezpośrednio z poziomu programu Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis i mogą pracować niezależnie od modelu, jak również w kontekście wybranych elementów konstrukcji. Zakres przekazywanych danych z modelu programu Autodesk Revit lub Robot Structural Analysis do obliczeń zależy od konkretnego kalkulatora i może obejmować między innymi dane geometryczne wybranych elementów.

  Integracja z BIMware Platform
  Dzięki ścisłej integracji z serwisem BIMware Platform, każdy z kalkulatorów posiada możliwość pracy w kontekście istniejących lub nowych projektów. Z poziomu serwisu BIMware Platform możliwe jest przeglądanie zawartości zdefiniowanych w nim projektów oraz przesyłanie do nich uwag i plików.

  Uruchom BimwarePlatform.com >>
 • Współpraca z kalkulatorami MASTER
  Rodzina programów MASTER to aplikacje stworzone przez Robobat Polska, w których wszystkie obliczenia prowadzone są zgodnie
  z obowiązującymi normami Eurokod. Kalkulatory MASTER mają formę łatwych w użyciu aplikacji służących do szybkiego obliczania
  i wymiarowania pojedynczych elementów konstrukcji.

  Każdy z kalkulatorów MASTER posiada możliwość współpracy z BIMware Platform. Z poziomu kalkulatora możliwe jest przeglądanie zawartości projektów zdefiniowanych w BIMware Platform oraz przesyłanie do nich uwag i plików. Ponadto programy MASTER posiadają możliwość bezpośredniego zapisywania i odczytywania zadań w chmurze BIMware Platform. Wraz z zadaniem zapisywane są informacje ułatwiające jego identyfikację i wyszukiwanie. Co więcej, zadania zapisane przez kalkulatory MASTER mogą być wczytane przez ich internetowe odpowiedniki dostępne w BIMware Platform, jak również możliwy jest przesył informacji w dugą stronę.

  więcej >>Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.